



Reuzel Blue – Strong Hold High Sheen pomade (113g)
Vesiliukoinen pomade voimakkaalla pidolla. Pomade jättää voimakkaan kiillon, mutta ei rasvaisen tuntuisia hiuksia. Erittäin helppo levittää ja muotoilla.
Reuzel kouluttajamme vinkki: tällä tuotteella saa loihdittua korkeimman pompadourin kun levittää tuotetta tyvestä latvaan
Pssst! Tämä näppärän kokoinen purkki sujahtaa kokonsa puolesta postiluukusta, joten saat sen kotiin toimitettuna edullisen Pikkupaketin (3,90€) hinnalla.
Tuote saatavilla myös liikkeistä
Nopea toimitus - jopa yhdessä päivässä
Laadukkaat tuotteet - tyytyväisyystakuulla
Huippu asiakaspalvelu - testaa jos et usko
2 arviota tuotteelle Reuzel Blue – Strong Hold High Sheen pomade (113g)
Tuoteseloste
Reuzel Blue – Strong Hold High Sheen pomade (113g)
Schorem -partureiden kehittämän tuotesarjan klassikko Reuzel Blue Pomade. Vesiliukoisista Reuzeleista sinisessä pomadessa on voimakkain pito. Pomade jättää voimakkaan kiillon, mutta ei rasvaisen tuntuisia hiuksia. Helppo levittää ja muotoilla haluamallasi tavalla. Voit käyttää muotoilussa apuna myös kampaa. Erittäin miellyttävä, kevyen vaniljainen tuoksu!
Käyttö: Levitä pomade kuivaan tai pyyhekuivaan hiukseen. Kuivassa hiuksessa pito on voimakkaampi. Hiero tuotetta käsiisi kunnes pomade lämpenee ja notkistuu. Vie hiuksiin ja muotoile joko käsin tai kamman kanssa haluamaasi muotoon.
Koko: 113 g
Reuzelin tuotteet löydät täältä
Seppo –
Reuzel ei petä tässäkään formaatissa. Pito on jopa ehkä vähän ”kypärämäinen” kuten vesipohjaisissa pomadeissa, mutta jos rasvapohjaisten suosija haluaa tukalle huilaustauon vaseliinikuurien välissä, tämä on oivallinen valinta. Tuoksu on hyvässä mielessä tyrmäävä!
Mikke –
I really like this pomade. It’s really water soluble, so it comes out of the hair (and off the hands) quite easily. It’s pretty easy to spread throughout the hair, and I think it works well with wet and dry hair. Holds well, and it smells pretty good as well. Quite similar in features to Suavicito’s basic pomade.