GROOM-uutiset ja tapahtumat

GROOM Pikkujoulut 2019

27.11.2019

Parturit juhlatunnelmissa!

Huh juhlista selvitty! Viime lauantaina 23.11. vietettiin pikkujouluja jo aika isoksi kasvaneella jengillä. Usein pikkujoulukausi on sen verran kiireistä aikaa että on vaikea saada sovittua yli 70:lle tyypille yhtä sopivaa päivää juhlallisuuksia varten. Tänä vuonna osallistujamäärä oli kuitenkin huikea ja iltamme aloitettiin viihtyisässä Tony’s Street Bar -ravintolassa. Erityiskiitos vielä hauskalle henkilökunnalle järjestelyistä!

Illan aikana kilisteltiin, herkuteltiin, palkitsimme pitkään olleita tekijöitä ja kilpailimme liikkeittäin tietovisalla. Tänä vuonna voiton vei Espoon liike, GROOM Fokka. Onnea vielä kerran!

Katso kuvia illan tunnelmista.

 

Iltaa lähdimme jatkamaan Butchers -yökerhoon, mutta loppuillasta ei jostain kumman syystä enää löydy kuvamateriaalia.. ainakaan mitään julkaisukelpoista.

Iso kiitos vielä omalle jengillemme viimeisestä <3 nyt paluu arkeen ja parturoinnin pariin.

Määräaikaishuolto vain 45€! UUTUUS: Solomon’s partaöljy

Huhtikuun ajan suosittu Määräaikaishuolto VAIN 45€ (norm. 50,50€)

Määräaikaishuolto soveltuu nykyisen hius- ja partamallin ylläpitoon!

Uutuutena Solomon’s Vanilla & Wood -partaöljy!

Tervetuloa ostoksille!

Varaa aika GROOM Parturiin!

Siirry takaisin sivun alkuun