Koulutus ja uramahdollisuudet

Murdock Barber Sheldon @ GROOM

11.7.2015

Meillä on ilo ja kunnia saada taas vieraita ulkomailta. Tällä kertaa Englannista GROOMin vieraaksi saapuu Sheldon Hickey heinäkuun kolmannella viikolla. Hän on lupautunut kouluttamaan partureitamme ja myös parturoida meidän liikkeessämme parin päivän ajan.
Sheldon on parturoinut useamman vuoden ajan hyvämaineisissa liikkeissä Lontoossa. Tällä hetkellä hänet löytää Murdock -nimisestä parturiliikeketjusta. Hän on myös osallistunut Barbers Connectin järjestämiin Shaving Battle -kilpailuun.

Mikäli mielesi tekee päästä aidon brittiparturin parturoitavaksi niin nyt sinulla on siihen mahdollisuus. Sheldon työskentelee 16.-17.7. illalla klo 15-20 GROOM Rockissa ja hänelle voit varata ajan helpoimmin ajanvarauksestamme tai soittamalla liikkeeseen nroon 045 261 3380.

Sheldonin palveluhinnat:
– Sheldon Hickey Haircut – Hiustenleikkaus 45min / 50€
– Sheldon Hickey Cutthroat Shave – Amerikkalainen parranajo 45min / 50€
– Sheldon Hickey Cut and Shave – Hiustenleikkaus ja parranajo 1,5h / 99€
– Sheldon Hickey Cut and Beard Trim – Hiustenleikkaus ja parrantrimmaus 60min / 80€

Samat palvelut Sheldonilla Lontoossa maksavat £45 – £95 eli 63€ – 135€!

Sheldon toivottaa kaikki uudet tuttavuuden erittäin tervetulleeksi hänen parturipenkkiin :)

 

Tutustu GROOM Partureihin!

Mitä me tekisimmekään ilman taitavia partureita? 💈

Oletko ikinä miettinyt, kuka siellä penkin takana oikein häärää tai mikä sai ammattilaisemme valitsemaan juuri GROOMin? Nyt voit kurkata kulissien taakse!

Käy tutustumassa tiimiimme, lue partureidemme vastaukset kysymyksiin ja löydä oma suosikkisi.

 

Tutustu GROOM Partureihin!

Siirry takaisin sivun alkuun